Prześlij swoją opinię lub uwagi o naszej stacji Polmozbyt-Legionowo

Dokonując badania technicznego pojazdu, wiele osób zastanawia się nad tym, jaką Stację Kontroli Pojazdów wybrać, jakie miejsce będzie najlepsze, czy dana działalność, będzie w stanie sprostać naszym wymaganiom.

Bez wątpienia, decydując się na ten wybór, Twoja decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę. Jedyna taka, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, której głównym celem, jest profesjonalne przebadanie pojazdu, jak również i pełne zadowolenie naszego klienta.

Staramy się dokładać wszelkich starań, by to, co dla nas stanowi rzecz priorytetową, dało nam zarazem sukces, który jest dla nas rzeczą nadrzędną. Budując zaufanie z klientem, staramy się zrobić wszystko, by czuć się profesjonalnie i rzetelnie. Zwracamy uwagę na wszelkie sugestie i propozycje ze strony naszych klientów. Tylko Ty, jako nasz klient, możesz pokazać nam, co robimy dobrze, a co źle, co warto poprawić, na czym się skupić i jakie błędy wyeliminować.

W poniższym formularzu można wyrazić wszystko to, co Wam przeszkadza i co chcielibyście zmienić. Podanie danych osobowych w formularzu nie jest obligatoryjne. Zachęcamy do wypełnienia formularza.

 


 

 

Published on  25.02.2015