Bezpłatne przypomnienie SMS

April 3rd, 2013

 

Zdarzyło Ci się już zapomnieć o dniu terminu przeglądu swojego samochodu ? Mimo informacji w notatniku i tak, przegapiłeś dzień, w którym trzeba byłoby odwiedzić Stację Kontroli Pojazdów ?

Teraz to już żaden problem. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Jabłonna, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego z Was. Jesteśmy po to, by ułatwić Ci życie i sprawić, by data przeglądu samochodu, nie musiała wprawiać Cię w niepotrzebny stres.

Cóż więc możecie zrobić? Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w tej zakładce, podając w nim swoje imię i nazwisko, numer rejestracyjny auta, numer telefonu i datę terminu badania, my dołożymy wszelkich starań, byś Ty, o tym nie zapomniał.

Na podany numer telefonu, wysyłamy przypomnienia 5 dni przed terminem badania, które pozwolą klientowi pamiętać, że zbliża się ten dzień, w którym  Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Jabłonna  czeka na niego i auto, które należy poddać badaniu rejestracyjnemu. To nic nie kosztuje, a może okazać się cenną pomocą każdemu zapominalskiemu! Aby skożystać z tej usługi nie musisz być nawet naszym klientem 

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do niewysłania powiadomienia w przypadku uzasadnionej przyczyny np. nieprawidłowego wypełnienia formularza. Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie i administrowanie danymi które zostały przekazane dobrowolnie, w celu przesłania bezpłatnej wiadomości SMS